20% rabatu dla wszystkich kursów online!

Średni wynik na egzaminach 91%

Profesjonalne kursy
z matematyki i fizyki

  • egzamin ósmoklasisty
  • matura podstawowa i rozszerzona
Wybierz kurs

kursy online lub stacjonarne!

Akademia SIRIO - matematyk i fizyka Warszawa

Akademia SIRIO

Jesteśmy młodą firmą zajmującą się kursami przygotowującymi do matury i egzaminu ósmoklasisty oraz korepetycjami online. Tworzymy również aplikację pomagającą uczniom w rozwiązywaniu problematycznych zadań z matematyki oraz fizyki. Nasz starannie dobrany zespół korepetytorów łączy wieloletnie doświadczenie nauczycieli z najlepszych szkół ze świeżym i nietuzinkowym podejściem do nauki studentów topowych wydziałów na kierunkach matematycznych i technicznych.

Dlaczego warto nam zaufać? Bo już przez to przeszliśmy. Zdaliśmy egzamin ósmoklasisty i maturę ze świetnymi wynikami, dostaliśmy się na dobre studia i wiemy, jakie problemy najbardziej doskwierają polskiej oświacie. Jesteśmy świadomi, jakie są obecne wymagania, na co warto zwrócić uwagę i jak skutecznie poradzić sobie z napotkanymi trudnościami w przygotowaniach do egzaminów. Ucz się na naszym doświadczeniu - zapisz się już dziś!

  • Komfortowe grupy Ilość osób dostosowana do potrzeb kursantów
  • Praktyczne Kursy online i stacjonarnie w centrum Warszawy
  • Interaktywna baza Ponad 35 000 zadań z rozwiązaniami
  • Aplikacja SIRIO Sprawdzanie zadań domowych z aplikacją SIRIO
    Google Play iTunes App Store

Korzyści

Przygotowanie do egzaminu maturalnego Kompleksowe powtórzenie materiału wymaganego na egzaminie

Przygotowanie do egzaminu maturalnego Wzmocnienie pewności siebie

Usystematyzowanie wiedzy Usystematyzowanie wiedzy

Rozwinięcie umiejętności koncentracji na zadaniu i zarządzania czasem Rozwinięcie umiejętności koncentracji na zadaniu i zarządzania czasem

Zapoznanie z różnymi typami zadań egzaminacyjnych Zapoznanie z różnymi typami zadań egzaminacyjnych

Zmniejszenie stresu egzaminacyjnego Zmniejszenie stresu egzaminacyjnego

Uzupełnienie braków i zaległości Uzupełnienie braków i zaległości

Zwiększenie szansy na uzyskanie jak najlepszego wyniku na egzaminie Zwiększenie szansy na uzyskanie jak najlepszego wyniku na egzaminie

Ćwiczenie logicznego myślenia, argumentowania i wnioskowania Ćwiczenie logicznego myślenia, argumentowania i wnioskowania

Dostęp do aplikacji SIRIO - z którą rozwiążesz każde zadanie Dostęp do aplikacji SIRIO - z którą rozwiążesz każde zadanie

Oferta kursów Akademii SIRIO

Wyszukaj spośród 42 dostępnych kursów w Akademii SIRIO.

Kadra

Monika Owczarek

Absolwentka Wydziału Fizyki Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wydziału Matematyki studiów podyplomowych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dyplomowana nauczycielka fizyki z 25-letnim doświadczeniem. Obecnie pracuje w IX LO im. K. Hoffmanowej w Warszawie.

Małgorzata Sałata

Praktyk od lat uczący matematyki w szkole podstawowej. Absolwentka Wydziału Fizyki UW w zakresie nauczania fizyki i matematyki. Nauczycielka matematyki w klasach IV – VIII w renomowanych szkołach w Warszawie.

Jacek Gromny

Praktyk od lat uczący matematyki gimnazjalistów, licealistów i studentów, obserwator rynku edukacji. Absolwent Wydziału Matematyki UW. Od ponad 20 lat zaangażowany w projekty w branżach technologicznych wymagających aktywnego wykorzystania zaawansowanej matematyki.

Izabela Bryk

Absolwentka automatyki i robotyki na Politechnice Warszawskiej z przygotowaniem pedagogicznym. Naucza matematyki i fizyki od 6 lat. Pasjonatka nauk ścisłych i sportów ekstremalnych.

Jakub Bogdański

Absolwent wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej, fanatyk historii.

Bartłomiej Rajkowski

Student 3 roku Matematyki na Politechnice Warszawskiej. Posiada pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki na każdym poziomie. Interesuje się piłką ręczną oraz bilardem.

Maria Nazarczuk

Studentka wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilku lat naucza matematyki na różnych poziomach edukacji. Prywatnie interesuje się sportem i sztuką.

Michał Urbański

Student Informatyki na Politechnice Warszawskiej. Od trzech lat uczy matematyki na poziomie maturalnym i akademickim. Miłośnik nauk ścisłych i długich spacerów po górach.

Rafał Karpiński

Student wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent l iceum XIV LO im. Stanisława Staszica na eksperymentalnym profilu matematycznym. Potrafi na luzie i bez stresu przeprowadzić każdego przez meandry matematyki.

Maria Ploch

Studentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Nauczanie i Popularyzacja Fizyki. Nauczyciel z wykształcenia i zamiłowania. Posiada czteroletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki oraz fizyki na zajęciach różnego typu począwszy od pracy w szkole, po zajęcia indywidualne.

Masz pytanie dotyczące kursu lub formularza zgłoszeniowego? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Jeśli masz pytania związane z Akademią SIRIO zapraszamy do kontaktu.

SIRIO, ul. Św. Barbary 1
(wejście od Wspólnej 56)
00-686 Warszawa

e-mail: kursy@sirio.app
tel.: +48 22 487 90 90
godziny pracy: pon.-pt.: 9.00 - 18.00

konto bankowe:
ALIOR BANK S.A.
14 2490 0005 0000 4530 6926 9761